سهام داری موفق در بورس تهران

مطالب ویژه

ثبت نام


ورود به بخش مطالب ویژه


درباره وبلاگ
صفحه اول نبض بازار پیگیری سیگنال های خرید

شنیده ها و شایعات بازار سرمایه مورخ 1393/08/08

شرکت سيمان خوزستان در جدیدترین گزارش خود سود هر سهم شرکت را مبلغ 901 ریال اعلام نموده است که نسبت به پیش بینی قبلی با تعدیل مثبت 16 ریالی همراه بوده است شرکت توانسته در دوره 6 ماهه خود به ازای هر سهم 661 ریال سود کنار بگذارد و 73 درصد از پیش بینی هایش را پوشش دهد. درتاريخ31/06/93سود مبلغ 10000ميليون ريال درآمد حاصل از سرمايه گذاريها افزايش ودرنتيجه سود هرسهم از 885ريال به 901ريال افزايش يافت.

شرکت شرکت سرمايه گذاري و توسعه صنايع سيمان در جدیدترین گزارش 6 ماهه خود سود هر سهم منتهی 93/12/29 شرکت را مبلغ 344 ریال اعلام نموده است که نسبت به گزارش با افزایش 4 ریالی همراه بوده است شرکت در دوره 6 ماهه خود توانسته به ازای هر سهم 89 ریال سود کنار بگذارد و 26 درصد از پیش بینی هایش را پوشش دهد.

طبق شنیده هایی غیر موثق زنگان قرارداد خرید 60 هزار تن خاک با عیار 48 درصد بسته و تقریبا 30 هزار تن خاک نیز دریافت کرده است، خبرهایی ازافزایش سرمایه این شرکت نیز شنیده می شود.

"خپویش" در گزارش ۶ ماهه با اعلام سود ۱۲۴۱ ریالی برای هر سهم خبر از تحقق ۴۲ درصد از بودجه ۲۹۴۴ ریالی خود را داده است

شرکت سرمایه گذاری بوعلی در عملکرد ۶ ماه خود موفق شده است ۲۲۹ ریال سود محقق کند که نسبت به دوره مشابه سال گذشته کاهش ۱۴ درصدی داشته است

از شمواد نیز خبر میرسد؛ گویا رای دادگاه شمواد با شصفها به نفع شمواد صادر شده و شصفها باید مطالباتش را پرداخت نماید

شنیده شده افزایش قیمت شکر فعلا منتفی شده است

شنیده شده خاهن ممکن است مدت زیادی بسته باقی بماند، دیروز نیز شاهد جا به جایی های گسترده در این نماد بودیم، عده ای از تعدیل بالای مثبت این نماد صحبت می کنند که تایید نشده است.

در کبافق شنیده می شود وصول مطالبات 32میلیارد تومانی ا ز یک شرکت خارج از بورس، که می تواند سود شرکت را با تعدیل مثبت همراه کند

از فاذر شنیده می شود که مربوط به وصول مطالبات و نهایی شده وام جهت تامین مالی قراردادها ، همچنین شایعه باز پس گیری زمین با رای دادگاه به گوش می رسد

                      Visit :

حسن عباسی با بیان اینکه در ساعت 22:59 شب‌گذشته وقوع حادثه‌ای در اتوبان یاسینی به مرکز فوریت‌های پزشکی 115 اعلام شد، گفت: با توجه به نوع گزارش دریافتی، بلافاصله چند دستگاه آمبولانس به محل حادثه واقع در اتوبان یاسینی تقاطع حکیمیه اعزام شدند. 

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افزود: با حضور تکنیسین‌های اورژانس در محل حادثه مشخص شد که یک دستگاه تریلر 18 چرخ حامل بار نخاله و مصالح ساختمانی روی یک دستگاه ماشین‌عروس و سه دستگاه خودروی کاروان عروس سقوط کرده است. 

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران با بیان اینکه بررسی‌های اولیه نشان داد که این کاروان عروسی از سمت رودهن به تهران در حرکت بوده که در محدوده تقاطع حکیمیه با این تریلر برخورد می‌کند، گفت: این تریلر 18 چرخ نیز از خروجی حکیمیه در حال ورود به اتوبان یاسینی بوده که در شانه اتوبان روی این خودروی عروس و خودروهای کاروان می‌افتد. 

عباسی با بیان اینکه در این حادثه هشت تن مصدوم شده‌اند، گفت: پنج تن توسط تکنیسین‌های اورژانس به بیمارستان منتقل شده‌اند و سه تن نیز در محل و به صورت سرپایی تحت مداوا قرار گرفته‌اند. 

وی با بیان اینکه داماد دچار ضربه به سر شده و به حالت کما به بیمارستان منتقل شد، گفت: عروس این ماشین خوشبختانه آسیب جدی ندیده، اما حال عمومی داماد وخیم گزارش شده است.


برچسب ها: خبر

نویسنده :
چهارشنبه 1392/07/10
جدیدترین و آخرین اخبار ایران و جهان

تمامی حقوق متعلق به وبلاگ سهام داری موفق در بورس تهران می باشد. کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد. .